Anasayfa | Site Haritası

Anasayfa > FALİYETLER > Kiralık Taşınmazlar

Aynalı Çarşı'da Kiralık Taşınmazlar

  ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN


Mülkiyeti Belediyemize ait olan ve aşağıda adresi, cinsi, aylık kira muhammen bedeli,geçici teminatı, bir aylık kira bedeli depozito tutarı, ihale tarihi ve saati yazılı bir adet işyeri 2886 Sayılı Devlet İhale Yasasının 45. maddesi gereğince Açık Arttırma Usulü ile 06.MART.2007 tarihinde Salı günü saat 14.00 itibariyle Belediye Dairesinde toplanacak Belediye Encümeni huzurunda kiraya verilmek üzere ihale edilecektir.

İhaleye katılmak isteyenlerin belirtilen miktardaki geçici teminatı ve bir aylık kira bedeli depozito tutarını ihale günü en geç saat 12.00’ye kadar Belediyemiz Hesap İşl. Müdürlüğü’nden alınacak teslimat ile birlikte T.C.Ziraat Bankası Çanakkale Merkez Şubesi’ne yatırmaları veya milli bankalardan birinden (geçici teminat ve depozito tutarı kadar) banka teminat mektubu (Banka teyit yazısı ile birlikte) getirmeleri şarttır. İhale günü saat 12.00’ye kadar teminat ve depozito tutarı yatırmayanlar ihaleye iştirak ettirilmezler. İhale günü saat 12.00’den sonra teminat ve depozito tutarı kabul edilmez.

İhaleye katılacak olanlar ; İkametgah Senedi (Muhtardan onaylı), Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Vergi Kimlik No’larını ihale günü Encümene ibraz etmek zorundadırlar.

7.sırada bulunan Aynalı Çarşı 19 nolu işyeri sadece Aynacı (Çanakkale’nin tarihini ve kültürünü yansıtacak sanatsal çizimlerle ışıklı ışıksız aynalı panolar ve varak ayna çeşitleri vb.) satışı yapılacaktır.

Taşınmazların kiralama şartnamesi hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Belediye Emlak Kamulaştırma Şefliği’nde görülebilir. İlan Olunur.

KİRAYA VERİLECEK TAŞINMAZLAR, AYLIK MUHAMMEN KİRA VE İHALE TARİHLERİ LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ...